Про Нас

Сподіваємось, Вам сподобається наша колекція українських народних пісень. Розробив ці співи Петро Іванович Сагайдачний, і присвячує цей музичний проєкт своїм батькам - Івану Дмитровичу та й Анастасії Кондратівні Сагайдачним.
Map_of_Sumy_Ukraine
Обидва народились в маленькому селі на Сумщині в Україні, й емігрували в Америку в 1950-ому році на хвилі Другої Світової Війни. З собою вони привезли ці чудові співи. Воно й не дивно, бо відомо, що пісня, танець і музика ввійшли в саме серце українського культурного життя і душу народу. Батько, Іван Сагайдачний народився в 1924-ому році й помер в 1989 р. Мати Анастасія народидась в 1923-ому й нині проживає в Перу, штат Індіана. Зараз ій 89 років - цікаво відзначити, що ій було 80 років в той час, коли дані пісні були записані. (див. "Анастасіїні Співи," том 1.)

Ім'я "Сагайдачний" можна простежити ще з початку 1600-х років, коли славний Гетьман Петро Конашевич Сагайдачний очолює Запорізьких козаків у ряді видатних та успішних військових походів Європейського значення. Від тоді він є оспівуваний у багатьох народних піснях і думах. Слава Україні -- Героям Слава! Крім того, складаємо велику подяку Петру Петровичу Сагайдачному [син Петра Івановича Сагайдачного], за ідею створення цього проєкту. І нарешті, ось список усіх людей, що брали участь в нашій творчій діяльності й вложили свій час та труд, щоб зберегти ці скарби творчого духу українського народу -- нащадкам нашим у сферах музичної культури та загалом:

Ви можете зв'язатися з Братами Івановим по-інтернету: brothersivan@creativevibrations.com

 

©2007-2024 Ukrainian Folk Music by Brothers Ivan. BMI. Creative Vibrations®. All rights reserved. Website design and marketing by Hetman House Media.